היי, אני פשוט שירלי!

אוהבת לשמור על הקלילות של מי שאני, ולא אוהבת שקוראים לי "דוקטור שירלי".

זה תמיד גורם לי להתפלא, איך הפכה לדוקטור אותה ילדה להורים שהתגרשו כשהייתה בת שנתיים, שגדלה עם סבא וסבתא ניצולי שואה, שבקושי סיימה בגרות... בדיעבד אני חושבת שבמקום הזה התחלתי לזהות את האתגרים בחיים ככוח המניע! התואר הזה (ד"ר) הגיע מהמקום שרציתי להגשים חלום ילדות והוא: לעזור לאנשים.

בניסיון להגשים אותו התחלתי לפני כמעט 20 שנה תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמקביל התחתנתי עם איש קשב. ראיתי כמה הפרעת הקשב משפיעה על חייו וחיינו והחלטתי להמשיך לתואר שני באבחון וטיפול.

שם גיליתי שיש לי יכולת לשפר את איכות החיים של אנשי הקשב ולגלות להם את המתנות שמסתתרות שם.

 

הקמתי וניהלתי במשך 11 שנה מרכז אבחון ותמיכה באוניברסיטה העברית. במקביל ילדתי שלוש בנות, ששתיים מהן אובחנו. עולם חדש של הורות עם הפרעת קשב נפרס בפניי, ואיתו הופיעו אתגרים, אך גם קסמים חדשים. שם כבר עשיתי דוקטורט, בחיים ובאקדמיה.

המשכתי ללימודי פסיכותרפיה גוף-נפש, כדי לשלב את הכוח הטיפולי של הגוף. הוספתי פוסט-דוקטורט באוניברסיטת סאות'המפטון באנגליה והמחקר שלי זכה במקום הראשון בעולם בשנת 2019.

היום אני חוקרת ומרצה באוניברסיטה העברית, מאבחנת, מטפלת, מדריכת הורים, מנחת סדנאות ארגון זמן, בעלת טור בעיתון "הארץ", סופרת, יוצרת פודקאסט ומנהלת קהילה בפייסבוק (כולם בשם: "אנשי הקשב").

לאט לאט נוספו עוד עדויות וכלים, שנרקמו לשיטה אחת ברורה שתוכלו לקבל - להתמודדות ולהצלחה בחיים עם הפרעת קשב ולצידה!