אבחון קשב

אבחון קשב מקיף ומעמיק הכולל מפגשים איתי ועם ד"ר וינשטיין (נוירולוג ורופא מומחה בתחום).
בסיום התהליך האבחוני תקבלו אבחנה מבדלת לגבי קיומה של הפרעת קשב, המלצות לטיפול ומעקב תרופתי.

תהליך האבחון שלנו כולל את השלבים הבאים:

מפגש 1

תעברו מבחן ממוחשב (Mindstreams) שיבדוק את כלל תפקודי הקשב שלכם, ותוכלו להתנסות בטיפול תרופתי במינון נמוך כדי לבדוק את ההשפעה עליכם (לא חובה). בנוסף, נערך ראיון מקיף ומעמיק בנוגע לתסמיני קשב מהילדות ועד לבגרות, בכל תחומי החיים, והתרשמות ראשונית לגבי חשד לקיומה של הפרעת קשב. המפגש מתבצע בקליניקה הפרטית של ד"ר הרשקו, בעיר רחובות. משך המפגש הוא בין שעה וחצי לשעתיים. 

מפגש 2

תקבלו הסבר מקיף על תוצאות הבדיקה, ראיון קצר, ואבחנה סופית האם קיימת הפרעת קשב והמלצה לטיפול. המפגש מתבצע עם ד"ר וינשטיין בפגישה פיזית/זום.

סיכום

לאחר המפגש השני (עד שבועיים) יועבר דו"ח האבחון המסכם בו יוסברו התוצאות וההמלצות (רפואיות, רגשיות, קוגניטיביות, התנהגותיות). את הדו"ח תוכלו להעביר לרופא המטפל מטעם קופת החולים ולבקש ממנו מרשם לטיפול התרופתי שהומלץ.

מעקב רפואי

לאחר שבועיים תערך שיחת מעקב לגבי המשך הטיפול התרופתי על ידי ד"ר וינשטיין. כמו כן, ניתן להתייעץ בחצי שנה לאחר האבחון לגבי הטיפול.

INGA1598.jpg

אורנית מספרת למה לעבור אבחון בגיל 45

סאשה מספר על חוויית האבחון בגיל 30

בתום תהליך של אבחון שנמשך על פני חודש יש תוצאה רשמית: יש לי הפרעת קשב. רגע לפני גיל 44 עם 16 ספרים ומאות פרקים בסדרות טלוויזיה לא חשבתי שאני זקוק לזה באמת.

אבל אחרי האבחון עם שירלי בו היא תחקרה אותי על חיי, מצאתי פתאום הסבר לזיכרונות הקשים מבית הספר, תחושת הטיפשות בשנים אלו (עד כדי ויתור על לימודים אקדמיים), איבוד ארנקים ומפתחות, ובלבול עם טיסות ומופעים.  בקיצור וואו. עף לי המוח. אני מרגיש בZONE אחר. ואני הולך לכתוב שבעה ספרים הלילה...

ולמה אני משתף בכל זה? לטובת כל האנשים שמרגישים לוזרים בכל הקשור למסוגלות לימודית, ולטובת כל הילדים האבודים שהוריהם נואשים. כי אפשר אחרת. 
יובל אברמוביץ' - סופר, עיתונאי, שחקן, מרצה ואיש עסקים.

יובל.jpg

רציתי להגיד לך שד"ר ויינשטיין ככ נחמד!! וסבלני!! ולא מתנשא. זה ממש גורם לי להרגשה טובה. ואוף, אני שוב חוזרת על עצמי שכ"כ שמחה שבחרתי לבוא אליך, אחת ההחלטות הטובות והמקדמות שלקחתי בחיים!


עינת מור

WhatsApp Image 2021-04-28 at 10.47.06.jp

אני הגעתי להפרעת הקשב דרך עיתון הארץ. קראתי את הכתבה הראשונה של שירלי שהיה בה שאלון קשב וחוץ מסעיף אחד היה בדיוק אני (אבל ממש בדיוק). אני בת 47 שהסתדרה (לא נהדר, בסדר גמור). אבל יש לי רעיונות בלי סוף, שתמיד אבל תמיד לא מצליחה ליישם בהצלחה עד הסוף. 
אחרי האבחון הכל אבל הכל חדש, אני מתמודדת עם חיים שלמים שצריך לשנות. גם ההתמודדות האינסופית עם אוכל וההבנה למה אני חייבת ספורט. כל החששות הקיומיים שמנעו ממני לעשות דברים בעסק ובפרטי ירדו. הכל ירד למקום שאני מצליחה לשלוט בו.


מיכל פלג

WhatsApp Image 2021-07-26 at 11.13.06.jpeg