קהילת "אנשי הקשב"

יש לכם הפרעת קשב או לקרובים אליכם?
גם אם אתם לא בטוחים, אתם לא לבד, מקומכם איתנו!
הקמתי את קהילת אנשי הקשב לאחר 15 שנות מחקר אבחון וטיפול, במטרה לבנות "בית ברשת", בו תוכלו להרגיש שיש מי שמבין אתכם, שמרגיש ויודע את מה שעובר עליכם.
המקום הזה מביא הכלה והקלה, ומאפשר לכם להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם, ולהינות מהמתנות שמסתתרות בהפרעת הקשב!
ביחד נפחית את הרעשים בראש, את הביקורת ותחושות האשם, ונבין מהי באמת הפרעת קשב ואיך אפשר לטפל בה על מנת לחיות חיים מספקים יותר איתה ולצידה!
כאן תקבלו את כל המידע המחקרי והקליני המדויק והעדכני, בכל התחומים הקשורים להפרעת קשב (אבחון, טיפול, חינוך, אסטרטגיות, ארגון זמן, מוטיבציה ועוד).
מוזמנים ללמוד ולהתייעץ ולהיות מודעים יותר להשלכות הרבות, גם בתחומים מפתיעים כמו: תזונה, שינה, זוגיות, תעסוקה, התמכרויות ועוד.
בקהילה עולים מידי יום פוסטים מרתקים ומתקיימים הרצאות ומפגשי זום ולייב במיוחד בשבילכם.
הקבוצה סגורה ולא מוציאים ממנה חומר החוצה.
אז תרגישו בנוח, וברוכים הבאים!
אני אשמח לראות אתכם שם,
שירלי

מאז שהכרתי את הקבוצה גיליתי על עצמי כל כך הרבה דברים שמסבירים את הבעיה. הכל התחבר כמו פאזל מושלם ובאמת שאני לא מאמינה שלא ידעתי את זה עד עכשיו. הידיעה הזו גרמה לי לעשות שינוי משמעותי, ואני חייבת לך תודה ענקית על איך החיים שלי השתנו. אני מרגישה שזה שאני מודעת פתר לי 90% מהבעיה וזה באמת נותן לי את הביטחון לפתוח סטודיו משלי!


זוהר מרקוביץ', מדריכת פילאטיס

זוהר.jpg

את עוזרת בלי סוף והקבוצה שלך היא כמו בית. היא נותנת לך להרגיש שאתה חלק ממשהו ושאתה בסדר ושאתה לא היחיד שמתמודד עם הבעיות האלו. אני משתדל באמת לקרוא כל פוסט ותגובה של כולם. ושוב תודה לך על האפשרות הזאת ועל הקבוצה הזאת!


ג'ניה אברמוביץ'

גניה.jpg
לוגו שחור.png