ספר חדש: "אנשי הקשב"

על הספר

אובחנת עם הפרעת קשב? מישהו שקרוב אליך אובחן? חשוב לדעת שהפרעת קשב משפיעה על כל דבר: לימודים, עבודה, זוגיות, הורות. הסוד לחיים טובים הוא במודעות. באמצעות הכלים הנכונים אפשר להוציא לאור את המתנות שבהפרעת הקשב, את היצירתיות, המקוריות, הרגישות והאמביציה, כפי שמעידים אבי גרייניק, הצ'ייסר איתי הרמן ויובל אברמוביץ', שאת סיפורם תקראו בספר. איך עושים זאת? הספר מכיל את כל הידע והכלים להצלחה, באמצעות שיטת "רק רגע", שהוכחה קלינית ומחקרית, לארגון החיים עם קשיי קשב.

כריכה קדמית.png

"כל דבר שנותן לנו תשובות עושה שקט וסדר בראש. הרגשתי אושר גדול אחרי ההבנה שיש לי הפרעת קשב. זה הסביר לי הרבה דברים והסביר גם לאחרים."

יובל אברמוביץ', סופר ומרצה בינלאומי. 

פאולה וליאון

פרופ' דן אריאלי

על הסופרת

"ד"ר שירלי הרשקו יודעת להנגיש את החומר לאנשי הקשב, ובצורה הומוריסטית ובגובה עיניים. זה בדיוק מסוג הספרים שחסרים והיא ממלאת שליחות חשובה."

 

איתי הרמן, הצ'ייסר מתוכנית הטלויזיה "המרדף".

WhatsApp Image 2021-08-16 at 11.02.01.jpeg

ד"ר שירלי הרשקו, היא מומחית ללקויות למידה ולהפרעת קשב, חוקרת ומרצה באוניברסיטה העברית. היא בעלת קליניקה בה היא מאבחנת ומטפלת, מדריכת הורים, ומנחת סדנאות ארגון זמן (בשיטת "רק רגע"). בנוסף, היא סופרת ובעלת טור במדור בריאות בעיתון "הארץ". היא מנהלת קהילה גדולה בפייסבוק ויוצרת הפודקאסט "אנשי הקשב", וגם מגדלת משפחת קשב.

יעלי ידיד לוי.png

יעלי ידיד לוי

ספר מדהים! אני לא אוהבת לקרוא ובלעתי אותו תוך רגע. הוא חשוב לא רק לבעלי הפרעות קשב. הלוואי שכולם יקראו אותו. נותן כלים מדהימים ושופך אור על הנושא. הדגשים והפרקים הקצרים גורמים לרצות לקרוא עוד ועוד והתוכן מעולה!

תומר פפה.png

תומר פפה

שירלי, הספר מדהים! נהניתי מאוד מהקריאה, כל כך קולחת ונוחה למשתמש. בייחוד למשתמש עם בעיות קשב... הרבה מאפיינים שתיארת כמו הריכוז הגבוה בלילה וחוסר תשומת לב לנקודות החשובות בשיחה וכו' הם סיפור חיי. הקונספט של המשימות והדברים לקחת מכל פרק: זה רעיון יפה! אני הולך להשתמש בהרבה מהטיפים. אני אוהב ספרים פרקטיים. ד"ש לטל, אלה ושאר הבנות! למרות שעוד לא הכרנו מרגיש לי שאני כבר מכיר אותם לא רע בכלל מעצם קריאת הספר.

נוגה צינדר.png

נוגה צינדר

שירלי היקרה!!!! סיימתי לקרוא את הספר, וקודם כל- וואו..... כמו תמיד המילים שלך כל כך נכונות ומרגשות..... ההשקעה שלך בתחום היא אין סופית ואין אחת כמוך. המילים בספר שוות זהב לכל מי שישכיל לקרוא אותו. הוא כל כך אמיתי וזו בדיוק את. אהבתי את הכתיבה שהיא גם מקצועית וגם חברית. זה מאוד עוזר לרצף ולזרימה. זה נדיר שאני קוראת ספר שלם. נהניתי מאוד לקרוא אותו ומרגישה שזכיתי. זה כבוד גדול, לקחתי ממנו המון!

עינת מור.jpeg

עינת מור

שירלי היקרה, סיימתי את הספר... את כ"כ מרגשת. לאורך כל הספר הרגשתי כאילו את מדברת אלי, שמעתי את הקול שלך והרגשתי את האופטימיות וההכלה והכוונות הכ"כ טובות שלך. הרגשתי שאת פשוט מלווה אותי בדרך. גיליתי על עצמי דברים שלא שמתי לב אליהם לפני כן... נזכרתי בדברים מהילדות שהדחקתי... ואז אחרי כל החוויה הזאת קיבלתי תקווה. כלים פרקטיים שכתובים בשפה שקל לי להבין וצ'יק צ'אק התחלתי ליישם. הרגשתי כאילו איזה ענק שישן אצלי בלב ובראש שנים התעורר פתאום, אין לי אפילו איך להסביר את זה... תודה על זה שנתת לי את הספר המופלא הזה.. על כל הידע שנתת לי, שלפני חודשיים לא ידעתי אפילו את הקצה שלו. תודה על ההכוונה, על האכפתיות, תודה על זה שאת כזאת מהממת. את מחממת לבבות, רק שתדעי לך.