עותק של פרק5 (2).png

בנות והפרעת קשב

אתם מכירים את הילדה השקטה הזו, או את המתבגרת האבודה והמתוסכלת, או את הסטודנטית שלא מסוגלת לשבת לשנייה, או את החברה לעבודה שלא מסיימת שום משימה, או את בת הזוג ששוב לא הקשיבה בשיחה, או את השכנה שכל הזמן שוכחת את המפתח בדלת, או את האימא שלא מצליחה לארגן תיק לצאת עם התינוקת לקניון, או את האישה שהארונות שלה תמיד מבולגנים, או את הסבתא חסרת הטאקט עם עשרות סיפורים משעשעים ומביכים מעברה???

אם זה מצלצל מוכר, כדאי שתקשיבו לפרק הזה! עדיין מאבחנים יותר בנים עם הפרעת קשב למרות שהמצב לא כך באוכלוסייה. וגם אם הבנות מאובחנות, זה קורה 5-9 שנים לאחר הבנים. מדוע? כי תסמיני הפרעת הקשב נראים אחרת אצל בנות, והן גם נוטות להסתיר אותם ומשלמות מחיר רגשי כבד.

בואו לשמוע איך לא לפספס אותן ולמה זה כל כך חשוב! (ולא רק מבחינה לימודית...). ציטוט מפרק מהספר "אנשי הקשב" בנושא: "אולי היא לא באמת כזאת לא אחראית כמו שתמיד אמרו לה? אולי יש הסבר לזה שהיא לא מצליחה לכתוב מסודר? ולכך שהיא כל הזמן דוחה דברים? אז היא החליטה לבדוק. למה לבדוק עכשיו? שאלו אותה כולם. "כי כשאת הופכת לאימא, המשימות שלך מתרבות כמו הכינים על הראש של הבת שלך", ענתה בחיוך. אחרי האבחון היא הבינה שהיא יכולה לנהל את הפרעת הקשב שלה ולא לתת לה לנהל אותה."

ואם אתם רוצים לקרוא על אנשים נוספים שהצליחו להתגבר על הקשיים של הפרעת הקשב, מוזמנים לספר >>

פרטים על הקורסים שלכם המאזינים מגיעה 10% הנחה כאן >>