פרק 16.png

קריירה והפרעת קשב

בפרק הזה נדבר על המקום בו הפרעת הקשב הכי הכי בולטת! פעם חשבו שהפרעת קשב נעלמת בבגרות, כשמסיימים בית ספר, והיום למעשה יודעים שלהפך! היא מרימה את ראשה בעצמה דווקא בבגרות! ובמיוחד... בעבודה! המקום בו צריך לשמור על סדר וארגון, ועוד לשלב בית-משפחה-פנאי.

 

העומס הזה, מחריף את קשיי הקשב וגורם פעמים רבות לפיטורין, למעברים תכופים בין עבודות, קושי לשמור על מקום עבודה סדיר, ריבים עם בעלי סמכות, קושי להתרכז ולהשלים משימות או לעמוד בדד ליינים וחיים של "כיבוי שרפות", תחושת שחיקה ותסכול... גם בקבוצת הפייסבוק שלנו, אנשי הקשב, מדברים על כך המון! מישהו רצה לפתוח "תערוכת מכתבי פיטורין" וחברה אחרת התלוננה ש"אי אפשר לשים את העובדים על השתק"... אבל חשוב להדגיש גם את המקום האופטימי בנושא! מחקר מרתק שיצא לאחרונה מתאר את התכונות הטובות שבהפרעת קשב, ביניהן: יצירתיות, מקוריות, סקרנות, אמפתיה, אומץ, אמביציה, הומור ומנהיגות. זו הסיבה שמפורסמים, שחקנים, ספורטאים ואנשי עסקים רבים הינם אנשי הקשב!

איך אתם יכולים להוציא לאור את כל זה? לפתח ביטחון עצמי? למצוא את העבודה המתאימה? להשיג אותה? להתמיד בה? להתמודד עם הקשיים בה? להסתדר עם המנהלים והצוות? לתווך את הפרעת הקשב ולהביא אותה כיתרון? כל זאת בפרק הפרקטי שלפניכם.

ואם אתם רוצים לקרוא על אנשים נוספים שהצליחו להתגבר על הקשיים של הפרעת הקשב, מוזמנים לספר >>

פרטים על הקורסים שלכם המאזינים מגיעה 10% הנחה כאן >>